7. NA ORAVE DOBRE TALKSHOW JAKUBA PTAČINA A PRIATEĽOV

7. NA ORAVE DOBRE TALKSHOW JAKUBA PTAČINA A PRIATEĽOV

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

9.12.2023 Sobota 19:00

Vstupné: 14,90 € - zakúpite na: https://goout.net/sk/na-orave-dobre-talkshow-jakuba-ptacina-a-priatelov/szcirpw/

Siedme vydanie Na Orave dobre Talkshow Jakuba Ptačina a priateľov už v sobotu 9. decembra 2023 o 19:00 v Dome kultúry v Námestove.

Tentokrát sa diváci a diváčky môžu tešiť na týchto hostí:

Matej Tóth – slovenský atlét, olympijský víťaz z Ria de Janeiro 2016 a majster sveta v chôdzi na 50 km. Založil Športovú akadémiu Mateja Tótha, ktorá sa venuje všeobecnej pohybovej príprave detí.

Daniela Vojtasová – rodáčka z Dolného Kubína, študentka marketingovej komunikácie a držiteľka titulu Miss Slovensko 2023. S tanečnou skupinou Ladylicious účinkovala vo viacerých TV programoch, ako napr. Let's Dance či Tvoja tvár znie povedome.

Dáša Bombjaková – sociálna antropologička, ktorá rok a pol žila v lovecko-zberačskej komunite na severe Konžskej republiky s kmeňom BaYaka (známych pod menom Pygmejovia). Od roku 2021 je predsedníčkou Slovenskej asociácie sociálnej antropológie.

Juraj Habovštiak – rodák z Krivej, spoluzakladateľ a vlastník oravskej firmy MTS, ktorá patrí k najväčším dodávateľom automatických a robotických liniek pre priemysel. Je držiteľom ocenenení EY Podnikateľ roka 2019 a Manažér roka 2020.

Na Orave dobre talkshow Jakuba Ptačina je zábavno-inšpiratívne podujatie, ktoré hostí známe osobnosti, športovcov a inšpiratívnych ľudí z Oravy a Slovenska.

Výťažok z talkshow sa použije na rozvoj portálu naoravedobre.sk a projektov občianského združenia Na Orave dobre o.z., ktorých zámerom je zvýšiť turistický ruch, skrášliť a zlepšiť život na Orave.

Dĺžka podujatia: 120 minút
Dátum lokálnej premiéry: 9. december 2023

Galéria